preloader
Sağlığınız her zaman önceliğimiz bu nedenle Tıp Merkezimizde 7/24 kesintisiz Acil Servis hizmeti sunmaktayız.

DR. MAHFUZ AYDOĞAN

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı

------------------------------

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü uzmanımız Dr.Mahfuz AYDOĞAN 1972 Mardin doğumludur. İlk ve orta öğrenimimi Diyarbakır Bismil’de tamamladıktan sonra Konya Atatürk Sağlık Meslek Lisesini 1991 yılında bitirmiştir. Aynı yıl Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesine girerek . 1997 yılında mezun olmuştur.

Aydın’da pratisyen hekim olarak Sağlık Ocağı ve Aydın Devlet Hastanesi Acil servisinde görev almıştır. 2005 yılında TUS sınavını kazanarak Behçet Uz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında uzmanlık eğitimine başlamıştır.

2010 yılında uzman hekim olarak atanmış ve bölgesel olarak Aydın ve İzmir’de birçok hastanede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak çalışmıştır. Ayrıca başhekim yardımcılığı, Başhekimlik ve İzmir Halk Sağlığı İl Müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2023 yılında emekli olduktan sonra kamu hizmetlerinden ayrılarak,  Didim Özel Batı Tıp Merkezi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak bebek, ergen ve çocuk hastalıkları ile yenidoğan döneminden ergenliğe uzanan süreçte yer alan tüm bireylerin tanı, takip, tedavisine yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

Ozel Ddidm bati tip merkezi, Uzman Doktor Mahfuz Aydogan, cocuk sagligi ve hastaliklari uzmani