NÖROLOJİ

NÖROLOJİ


ÖZEL DİDİM BATI TIP MERKEZİ olarak; deneyimli uzman doktorlarımız ile nörolojik hastalıkların tanı ve tedavisinde hizmet veriyoruz. Bu hizmet, nöbet sistemi içinde haftanın her günü 24 saat boyunca sürdürülüyor.

Beyin, omurilik, periferik sinirler ve kas hastalıklarının tetkikini ve tedavisini sağlıyoruz. Bazı nörolojik hastalıkların acil tedavi gerektirmesi nedeniyle hastanemizin Acil Servisi ile sürekli bir işbirliği içindeyiz. Ayrıca sistemik hastalıkların nörolojik bulgularını değerlendirirken Beyin Cerrahisi, Genel Yoğun Bakım-Anestezi-Ağrı, Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi, Dahiliye, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Ortopedi dallarıyla birlikte çalışıyoruz.

Hasta-doktor ilişkisinin büyük önem taşıdığı bölümümüzde tedavi başlangıcından itibaren tüm süreç boyunca hastalarımızla yakın ve güvene dayalı bir ilişki tesis etmek için çalışıyoruz. Zira nörolojik ilaç değişikliklerinin, doz artırımı ya da düşürülmesi gibi düzenlemelerin doğru uygulanması ve takibi için sürekli iletişimde olmamız ve ilişkinin devam etmesi çok önemli.

Hastanemizin Nöroloji Bölümü’nün en önemli özelliği tecrübeli doktor ve teknisyen üyelerinden oluşan kadrosunun 7/24 hizmet vermesi. Modern tanı yöntemlerini kullanarak ortak tedavi protokolleri oluşturuyoruz. Bu şekilde çözümü zor olan nörolojik olgularda dahi iyi sonuçlar elde edebiliyoruz. Hastanemizin inceleme ve tedavi alanlarında ileri düzeyde donanıma sahip olması, bu işbirliğini kolaylaştırıcı ek unsur olarak göze çarpıyor. 


ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN