ÇOCUK HASTALIKLARI

ÇOCUK HASTALIKLARI
ÖZEL DİDİM BATI TIP MERKEZİ olarak; Çocuk Hastalıkları Servisimizde, 0-16 yaş arası çocuklara hem sağlık kontrolü, hem de tanı ve tedavi alanlarında uzman doktor ve tecrübeli hemşire kadrosu ile tıbbi hizmet vermekteyiz.

Merkezimizde; doğum öncesi, anne karnında izlenmeye başlanan bebeklerin, doğum sonrası düzenli aylık kontrolleri ile aşı takibi yapılıyor. Mental gelişimleri ile beslenmeleri yakından takip ediliyor.

Doğum sonrasında, bebekler gözlem odasında hemşirelerimizin gözetiminde ve emzirme için de annelerin yanında 24 saat takip ediliyor. Bebekler; uzman çocuk doktorlarımızın kontrolünde, doğum sonrası ilk 72 saat içinde yapılması gereken tarama testleri, rutin kontrolleri ve tetkikleri yapılmış olarak taburcu ediliyor.

Çocuk Hastalıkları Servisimiz kapsamında hizmet veren polikliniklerimizde, çeşitli hastalık yakınmaları ile gelen çocukların tanı ve tedavisi için gerekli tüm hizmetler veriliyor. Tanıların kesinleştirilmesi için koordineli olarak biyokimya, mikrobiyoloji ve radyoloji laboratuvarlarıyla birlikte çalışılıyor.

Yatarak tedavi alması gereken hastalarımız için şefkatli, deneyimli çocuk hemşirelerimizin ve sağlık personelimizin hizmet verdiği yataklı çocuk servisimiz de bulunuyor.ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN